Wydanie nr 259/2021, Czwartek 16.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Eugenia, Edyta, Jakub, Kornel, Eufemia, Edda, Sędzisław, Antym, Franciszek, Kamila, Sebastiana, Wiktor, Cyprian, Korneli, Korneliusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wybite szyby, porysowana i wgnieciona karoseria... Ktoś niszczy auta przy Słowackiego w Malborku (?) - 09.02.2018

Wybite szyby, porysowana i wgnieciona karoseria... Ktoś niszczy auta przy Słowackiego w Malborku (?) - 09.02.2018 fot. Osoba anonimowa
Wgnieciona karoseria, porysowany samochód marki Mercedes i wybite szyby, taką sytuację przedstawia fotografia nadesłana na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl). Zdjęcia zostały wykonane wczoraj (tj. 8 lutego br.) na parkingu jednego z osiedli przy Juliusza Słowackiego w Malborku.

Jakie były powody dokonania aktu wandalizmu przez sprawcę, tego nie wiemy.

Czekamy na wasze komentarze w tej sprawie!

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na naszej stronie.

 

Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Co nas denerwuje


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
szkoda słów
szkoda słów 09.02.2018, 12:08
to są własnie te czasy kure..twa i załatwiania spraw miedzy sobą przez niszczenie rzeczy , zwykły tchórz który tylko za plecami potrafi sie mścić zamiast załatwić to w 4 oczy :)