Wydanie nr 216/2021, Środa 4.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztum: Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu NA SŁONECZNEJ GÓRCE. Najmłodsi zatańczyli i zaśpiewali dla Dziadków – 25.01.2018

Sztum: Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu NA SŁONECZNEJ GÓRCE. Najmłodsi zatańczyli i zaśpiewali dla Dziadków – 25.01.2018 fot. Sławomir Lipski
Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. Dni pełne: oczekiwania, uśmiechów, wzruszeń, podziękowań i wielu radości. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka i z pewnością o randze obchodów święta Babci i Dziadka w Przedszkolu Niepublicznym Na Słonecznej Górce nikomu nie trzeba przypominać. W przedszkolu zapraszanie babć i dziadków z okazji Ich święta, stało się już tradycją.

W tym roku te uroczyste spotkania przebiegały w kilku etapach.

 

- Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w innym dniu – tłumaczy Agnieszka Wytrążek, wicedyrektor przedszkola. - Pierwsze spotkania odbyły się już 18., a następne 23-,24- i 25. stycznia. Wszystkie spotkania rozpoczynała Pani Dyrektor Agnieszka Nehring, która serdecznie witała przybyłych gości, dziękowała za liczne przybycie i życzyła im zdrowia i spełnienia marzeń. Każda grupa wspólnie ze swoimi paniami przygotowała część artystyczną, na której dzieci prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne.

 

Oczywiście wszystkie występy zostały, obowiązkowo nagrodzone gromkimi brawami. A i łez nie brakowało. Następnie dzieci obdarowywały swoich ukochanych Dziadków i Babcie własnoręcznie wykonanymi laurkami i upominkami. Same też zapraszały na poczęstunek w postaci: ciasta i kawy herbaty, soków oraz owoców.
 

- To były naprawdę wyjątkowe dni. Rozpromienione, uśmiechnięte i pełne radości twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania zarówno dla Babć, Dziadków jak i wnuków – dodaje Agnieszka Wytrążek. - Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu oraz tego, aby zawsze byli tak dumni ze swych wnuków jak w dniu ich występu. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej placówce chwile, na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.

 

Fot. Sławomir Lipski

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.