Wydanie nr 217/2021, Czwartek 5.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Bracia Cugowscy na finał bożonarodzeniowego festiwalu w Malborku – 20.01.2018

Na zakończenie XXVII festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce w sobotę 20 stycznia, w Karwanie wystąpił zespół Bracia.

Przed rozpoczęciem koncertu Dyrektor Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji Aleksandra Kapejewska podsumowała ostatnie tygodnie kończącego się dziś festiwalu, podziękowała wszystkim zaangażowanym w organizację i przebieg wszystkich wydarzeń tegorocznej edycji. Burmistrz Marek Charzewski dołączył się do podziękowań dla organizatorów, artystów ale również dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta, którzy swoją twórczością z roku na rok zwiększają wysoki poziom festiwalu.

Chwilę po 18 na scenie pojawili się bracia Piotr i Wojciech Cugowscy wraz z zespołem. Na co dzień znani z mocniejszego brzmienia, w Malborku zagrali swoje największe przeboje w wersji akustycznej. Zaśpiewali również kolędy, a do wspólnego kolędowania zachęcali publiczność zgromadzoną w Karwanie, cała sala odśpiewała z nimi również świąteczny przebój Seweryna Krajewskiego - „Jest taki dzień”.

Nie zabrakło innych coverów, Wojciech Cugowski porwał publiczność przebojem Davida Bowiego - Let’s Dance, a jego brat Piotr na zakończenie koncertu zaśpiewał utwór zespołu The Police, Message in a Bottle.

Po koncercie zespół spotkał się z publicznością, zainteresowani mogli otrzymać autografy od artystów oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Komitet organizacyjny festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce życzy wszystkim udanego 2018 roku i już teraz zaprasza Państwa na kolejną, XXVIII edycję.

 

Źródło: 82.200.pl

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Koncerty


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.