Wydanie nr 260/2021, Piątek 17.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Ariadna, Szczęsny, Zygmunta, Justyna, Justyn, Narcyz, Hildegarda, Lamberta, Franciszek, Szczęsna, Dezyderiusz, Drogosław, Lambert, Teodora, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dzierzgoń i Nowiny licytowały i kwestowały dla Wielkiej Orkiestry – 14.01.2018

Dzierzgoń i Nowiny licytowały i kwestowały dla Wielkiej Orkiestry – 14.01.2018 fot. W. Mocny
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku także zagrała, i to bardzo głośno, w Dzierzgoniu i Nowinach. Mimo mroźnej aury organizatorzy zdecydowali się na koncerty i licytacje na dziedzińcu Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury. Aukcje przyniosły mnóstwo emocji. Pod młotek poszły gadżety WOŚP, koszyczek miodów, power banki, zestawy naczyń, kalendarze, a nawet komplet przypraw.

Orkiestra nie próżnowała. Zorganizowano szereg atrakcji takich jak:

występy wokalno – instrumentalne dzieci i młodzieży, pokazy straży pożarnej z OSP Dzierzgoń czy loteria fantowa. Były pokazy taneczne i smakołyki w kawiarence WOŚP. Ciekawie prezentował się też pokaz sztuki carvingu czyli rzeźbienia w warzywach i owocach, przygotowany przez Zespół Szkół Zawodowych w Dzierzgoniu.

 

Sądząc po długiej kolejce, przyciągała jak magnes loteria fantowa. Każdy los o wartości 5 zł przynosił ciekawy przedmiot lub zaproszenie np. do Pizzerii Prowensalskiej. Można było wygrać też książkę, czasopismo „Prowincja” lub słodycze. Na scenie DOK pojawiły się zespoły: Amnezja, Euforia i DJ Oleek. W pewne zaskoczenie wprawił wszystkich pokaz tańca irlandzkiego w wykonaniu zespołu dziewczyn, który otrzymał gromkie brawa. 

 

Nie zabrakło atrakcji sportowych. Można było nawet zagrać w kręgle w sąsiadującej z DOK hali sportowej oraz wziąć udział w biegu, wspierającym WOŚP, na który zapraszała Jolanta Szewczun.  

 

Fot. i wideo z biegów: materiały organizatorów dzierzgońskiego biegu wspierającego WOŚP 2018

redakcja_
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.