Wydanie nr 217/2021, Czwartek 5.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Miss Polski Półfinał województwa Pomorskiego - Castingi! Słupsk, Lębork, Bytów, Luzino - 03-11.01.2018

Miss Polski Półfinał województwa Pomorskiego - Castingi! Słupsk, Lębork, Bytów, Luzino - 03-11.01.2018 fot. http://tandem-foto.pl/
W marcu 2018 roku odbędzie się niezwykła gala kobiecego piękna tj. Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej 2018. Ten niebywały festiwal nietuzinkowej urody będzie półfinałem województwa pomorskiego w ramach prestiżowego konkursu piękności „Miss Polski 2018”.

Organizator tj. firma „Impresario” z Gdańska w tym roku postanowiła połączyć trzy regiony w jedną całość aby dziewczęta, które zakwalifikują się do kolejnego etapu miały większe szanse na reprezentowanie Słupska, Bytowa i Lęborka w finale krajowym a nawet międzynarodowym.
 

Zanim jednak dziewczęta zostaną wybrane muszą przyjść obowiązkowo na jeden z czterech castingów, które odbędą się w:
 

Luzinie - 3 stycznia 2018 r., o godz. 19.00 w Hotelu Czardasz
Lęborku - 6 stycznia 2018 r., o godz. 16.00 w Restauracji Różana
Słupsku - 7 stycznia 2018 r., o godz. 17.00 w Restauracji Kurnik
Bytowie - 11 stycznia 2018 r., w Restauracji nad jeziorem JELEŃ

 

Na casting należy zabrać ze sobą: szpilki, sukienkę koktajlową i dwuczęściowy strój kąpielowy.
Można również przesyłać zgłoszenie drogą internetową na adres mailowy: piaimpresario@gmail.com
Należy przesłać wypełnioną ankietę zgłoszeniową oraz zgodę na ukazanie wizerunku w mediach. Obowiązkowe jest także dołączenie dwóch zdjęć. Pierwsze przedstawiające całą sylwetkę w stroju kąpielowym oraz drugie portretowe. Zgłoszenia należy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 15 stycznia 2018 roku. Po wcześniejszym kontakcie na w\w maila zostanie przesłana "czysta" ankieta i zgoda na ukazanie wizerunku.

 

Szczegółowe informacje będą na bieżąco zamieszczane na profilu fb wydarzenia: „Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej 2018” oraz na stronie internetowej organizatora: http://www.impresario.com.pl/
 

Dziewczęta zgłaszające się muszą mieć ukończone 14 lat, a nie ukończone 24. Zostaną podzielone na dwie grupy wiekowe 14-17 (Nastolatki) oraz 18-24 (Dorosłe). Dziewczęta, które się zakwalifikują do półfinału wojewódzkiego wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Półfinał wojewódzki planowany jest w Lęborku. Zostaną wybrane 24 kandydatki (po 12 w obu kategoriach wiekowych). Dorosłe zaprezentują się publiczności m.in.: w ekskluzywnej bieliźnie a nastolatki w pokazie mody czołowych marek.
 

Zanim jednak będziemy mogli podziwiać najpiękniejsze Pomorzanki, czeka je jeszcze ciężka, pełna potu i łez praca nad najdrobniejszymi detalami choreograficznymi podczas pięciodniowego zgrupowania na terenie miasta Lębork.
 

Wiosna w naszym regionie zapowiada się naprawdę gorąco. Już dziś zapraszamy wszystkich do przybycia na to wyjątkowe wydarzenie. Szczegółowe informacje zostaną Państwu przekazane w późniejszym terminie.

 

 

 

 

Info : Firma Impresario.

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.