Wydanie nr 260/2021, Piątek 17.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Ariadna, Szczęsny, Zygmunta, Justyna, Justyn, Narcyz, Hildegarda, Lamberta, Franciszek, Szczęsna, Dezyderiusz, Drogosław, Lambert, Teodora, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dzierzgoń: Spotkania, konkursy i pokazy uczniowskie. Podsumowanie kampanii „STOP dopalaczom” - 15.12.2017

Dzierzgoń: Spotkania, konkursy i pokazy uczniowskie. Podsumowanie kampanii „STOP dopalaczom” - 15.12.2017 fot. W. Mocny/UM w Dzierzgoniu
Happening „STOP dopalaczom” połączony z podsumowaniem działań kampanii profilaktycznej przeciwko zażywaniu dopalaczy okazał się dla uczniów i ich rodziców dobrym drogowskazem tego jak żyć zdrowo, bezpiecznie i bez „poprawiaczy życia”.

W odsłonięciu muralu przy Urzędzie Miejskim w Dzierzgoniu uczestniczyła młodzież z dzierzgońskich szkół. Nie zabrakło paru słów od władz gminy Dzierzgoń.

 

Następnie zebrani pod ratuszem przeszli do SP w Dzierzgoniu, gdzie odbyła się część artystyczna w postaci spektakli i pokazów tanecznych przygotowanych przez młodzież. Nagrodzono też wyróżniające się prace w konkursie na „Memem w dopalacze”. Efekt konkursu miał także wymiar praktyczny. Memy posłużyły jako nadruki na koszulki wykonane przez firmę Misz – Masz z Dzierzgonia. Po rozmowach z uczniami widać było, że udział w projekcie polegał nie tylko na wykonywaniu ciekawych zadań, ale był też pouczający.

 

Organizatorzy projektu profilaktycznego podziękowali służbom: policji, straży pożarnej oraz straży granicznej zaangażowanym w działania projektu.   

redakcja_
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.