Wydanie nr 39/2023, Środa 8.02.2023
imieniny: pokaż (12 imiona)Elfryda, Hieronim, Ampeliusz, Gabriela, Sebastian, Izajasz, Gniewomir, Polikarp, Juwencja, Juwencjusz, Zyta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kub Rodła Kwidzyn i trener Pomezanii Malbork ukarani! Finał bulwersującej sprawy (?) – 14.11.2017

Incydent, który miał miejsce 7 października, kiedy agresywny ojciec jednego z 11-letnich piłkarzy Rodła Kwidzyn tuż po meczu zaatakował trenera drużyny przeciwnej strony. Uczestnicy zajścia zostali ukarani grzywnami. Pytanie tylko czy to oznacza koniec tej sprawy?

Jak pamiętamy jeden z rodziców zawodnika Rodła atakując trenera Pomezanii bił go na oczach dzieci - szarpał, uderzał z tyłu, kopał i bił po twarzy. Powód? Do tej pory nieznany.

Najprawdopodobniej powodem całego zajścia było mało sportowe zachowanie trenera i potyczki słowne podczas meczu. A wszystko to na oczach dzieci.

Opublikowanym przez nas materiałem wideo bardzo szybko zainteresował się sam zarząd MOP Pomezania Malbork oraz media ogólnopolskie. 
 

W oświadczeniu Klubu Pomezania Malbork w sprawie zajść w Kwidzynie czytamy:

"...Podejmiemy jako klub wszelkie regulaminowe kroki, żeby wyjaśnić temat na szczeblu Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Tematem powinna zająć się Komisja Dyscyplinarna..." - i tak też się stało.


Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Malbork na posiedzeniu w dniu 26 października br. za tzw. słowną prowokację, podjęła decyzję o ukaraniu trenera, Arkadiusza Wesołowskiego karą finansową w wysokości 300 zł. Kara finansowa w wysokości 800 zł za niedopełnienie obowiązków zabezpieczenia porządku po zawodach nie ominęła klubu Rodła Kwidzyn. Dodatkowo zadecydowano, by klub przez okres 6 miesięcy w zawieszeniu na 12 miesięcy, rozgrywał mecze w rozgrywkach junior D2 bez udziału publiczności.

Uwaga materiał wideo zawiera wulgaryzmy!

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Załączone pliki do pobrania (2)

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Interwencje TV


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
MOP
MOP 15.11.2017, 15:57
Finał jest taki, że trenera Pomezanii zwolniono z klubu.