Wydanie nr 215/2021, Wtorek 3.08.2021
imieniny: pokaż (5 imion)Nikodem, Nikodema, Szczepan, Lidia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztum: Projekt wspierający osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Dowiedz się więcej – 22.09.2017

Sztum: Projekt wspierający osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Dowiedz się więcej – 22.09.2017 fot. WTZ Dzierzgoń
Projekt ten to nowa forma wsparcia osób niepełnosprawnych, skupiający się na tym by lepiej wykorzystywać potencjał osób z niepełnosprawnością intelektualną na różnych polach. Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza na spotkanie 27 września w godz. 16.00 – 17.00.

- Z uwagi na możliwość elastycznego wykorzystania innowacji na różnych płaszczyznach może zostać ona stosowana przez podmioty, którym bliski jest los osób niepełnosprawnych, m.in. organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, fundacje, PCPR czy OPS – informuje Sylwia Mackiewicz, dyr. MGOPS w Sztumie. - Zapraszamy przedstawicieli ww. instytucji do zapoznania się ze szczegółami działań podczas dyżuru pełnionego przez pracowników Działu Projektów (MGOPS w Sztumie, p. 4).

 

Innowacja społeczna pn. „MASZ WPŁYW NA WŁASNE ŻYCIE- ANIMACJA DROGĄ DO SAMODZIELNOŚCI” realizowana jest w ramach projektu Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI) pn. „Usługi opiekuńcze dla osób niepełnosprawnych”. W projekcie obecnie uczestniczy 6 osób, które otrzymają wsparcie umożliwiające im prawidłowe funkcjonowanie w środowisku lokalnym.

 

Więcej informacji można uzyskać: w siedzibie MGOPS w Sztumie przy ul. Mickiewicza 39 (pokój nr 4) pod numerem telefonu 55/640 63 67 lub na

 

www.mgopssztum.pl w zakładce Projekty/Animacja osoby niepełnosprawnej

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.