Wydanie nr 212/2021, Sobota 31.07.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Alfonsa, Justyn, German, Helena, Demokryt, Ignacy, Ernesta, Emilian, Beat, Ludomir, Adam, Lubomir
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pobił, zastraszył i okradł! Wszystko dla jednego telewizora! - 11.09.2017

Pobił, zastraszył i okradł! Wszystko dla jednego telewizora! - 11.09.2017 fot. KMP Elbląg
22-letni mieszkaniec Pasłęka napadł na swojego znajomego, z którym pił wcześniej alkohol. Mężczyzna okradł go a następnie próbował zastraszyć, by nie zgłaszał tego na policję. Gdy sprawą zajęli się policjanci 22-latek trafił na 3 miesiące do aresztu. Za rozbój może mu grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

22-letni Rafał B. odpowie również za inne swoje czyny, ponieważ był poszukiwany przez prokuraturę. Sąd zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące. Mężczyzna 11 września napadł na swojego znajomego uderzając go w głowę, kopiąc i okładając pięściami.

Wtedy też zabrał swojej ofierze klucze do mieszkania a następnie skorzystał z nich. Wyniósł z mieszkania telewizor który sprzedał. Policjanci po zatrzymaniu 22-latka odzyskali skradzione mienie a także ukradziony komplet kluczy do mieszkania.

Sam zaś sprawca usłyszał zarzuty dokonania rozboju. To nie pierwsze jego przestępstwo. Był on także poszukiwany do 2 innych spraw. Teraz odpowie za wszystkie swoje czyny przed sądem.

Za rozbój może mu grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

 

Info i foto : KMP Elbląg

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Bered3
Bered3 20.09.2017, 14:45
I po co ci to było chopie?