Wydanie nr 221/2020, Sobota 8.08.2020
imieniny: pokaż (6 imion)Niezamysł, Cyriak, Sylwiusz, Cyryl, Emilian, Niegosław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Życia mi przecież nie zabiorą” Zarzuty wobec sądu i prokuratury w Malborku. Kolejna manifestacja Bogumiły Skóry – 15.09.2017

Bogumiła Skóra po raz drugi zorganizowała protest przed malborskim sądem. Kobieta czuje się oszukana przez wymiar sprawiedliwości. Jej długi sięgają ponad miliona złotych.

Bogumiła Skóra oskarża malborską prokuraturę i sąd o stronniczość i liczne zaniedbania. Kobieta czuje się skrzywdzona przez byłego męża i wymiar sprawiedliwości.

- Stronniczość wyroków jest nijako żonglowaniem tragediami życiowymi uczciwych obywateli RP. Ta manifestacja jest moim apelem o pomoc.

Mieszkanka Malborka w bardzo emocjonalny sposób opisała swoją sytuację życiową. Obecnie kobieta ma ponad milion złotych długu w spadku po firmie, w której jak twierdzi była tylko figurantką. Do podpisania dokumentów miała być nakłoniona szantażem emocjonalnym. Zadnim kobiety Temida w Malborku nie jest bezstronna i orzeka zgodnie ze swoimi upodobaniami.

Zapis całej manifestacji zamieszczamy poniżej.

Zapis wideo przedstawia subiektywną ocenę zdarzeń prezentowanych przez Bogumiłę Skórę. Nasza redakcja nie ocenia ani nie ingeruje w przedstawianą informację. Każda osoba, która jest związana z tą sprawą i chciała by przedstawić swój punkt widzenia może się zgłosić do naszej redakcji.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Elekrt
Elekrt 16.09.2017, 12:29
A może by tak się przyjrzeć powiązaniom rodzinnym i towarzyskim osób tam pracujących? Mówiąc kolokwialnie, kto z kim śpi i kto z kim pije? Może okazałoby się, że jest wiele "części wspólnych"
Student
Student 16.09.2017, 12:12
Pokazuje własną głupotę i liczy, że inni są tak samo głupi ! Do roboty spłacać długi ! Ja nie bęcdę płacił za kolejnego oszusta !
Elerek4
Elerek4 16.09.2017, 12:27 (odpowiedź do Student)
Mało wiesz o tym co się dzieje w tym sadzie.
Monicera
Monicera 16.09.2017, 11:49
W oddziale w Nowym Dworze Gd źle się dzieje...
Stafanek
Stafanek 16.09.2017, 08:59
Brawo Pani Bogumiło. Nie znam Pani sytuacji ale znam malborski sąd i co się w nim dzieje poprzez znajomość niektórych ludzi tam pracujących. Pani Bogumiło niech Pani pokazuje wszelkie nieprawidłowości i zaniedbania. Trzymam za Panią kciuki
Księgowy
Księgowy 16.09.2017, 08:20
...................widziały gały co brały ! Kobito o co Ci chodzi ? Długi trzeba spłacać. Nie jesteś ani pierwsza ani ostatnia która ma długi ! I nir rób z siebie idiotki tylko do roboty i dług spokojnie musisz spłacić. A jak wcześniej się zyło kilka lat na kredyt i na pokaz to teraz trzeba zap..dalać i płacić ! Do roboty a nie robić cyrk z małpami pod Sądem ! Te babcie w orszaku to chyba Kółko Różańcowe ?