Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

"Kaczyński = obłęd i zemsta", "Panie Cymański Malbork wstydzi się za Pana". Protest przed Sądem Rejonowym w Malborku - 20.07.2017

Panie Cymański Malbork wstydzi się za pana. Panie Duda przysięgał Pan na KONSTYTUCJĘ to niech Jej Pan teraz nie depcze !!! Kaczyński = obłęd i zemsta. Kaczyński daj nam żyć. Odejdź już! Te i inne hasła można było zobaczyć i usłyszeć podczas protestu przed Sądem Rejonowym w Malborku.

Od hymnu rozpoczęła się w czwartek po godz. 20 manifestacja przeciwko reformie sądownictwa przed Sądem Rejonowym w Malborku.

Wzięło w niej udział kilkadziesiąt osób.

Zobacz materiał wideo okiem kamery TvMalbork.pl

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Myślący
Myślący 13.08.2018, 10:52
Zemsta jest ślepa
Jarek
Jarek 24.07.2017, 13:29
Noooo Adrian ale mi zainponowałeś
PIS
PIS 24.07.2017, 12:15
A kto to protestuje? Hah rodzina i przyjaciele złodzieji, ktorzy dorobili sie na czasach, gdy polski kapital okradal ten kraj. Patrze na wasze twarze i mi was szkoda. Czasy koryciarzy sie skonczyly, przykro mi. Schowajcie te karteczki z napisami, bo to jest dopiero wstyd.
krystyna
krystyna 30.07.2017, 16:26 (odpowiedź do PIS)
Nie musisz nas żalować.Mamy się dobrze i mamy odwagę wyjść i protestować. Ty jak tchórz chowasz się pod pseudonimem.
Irena
Irena 24.07.2017, 11:25
hura prezydent zawetował, brawo
mieszkaniec
mieszkaniec 24.07.2017, 07:07
WSTYD za tych "protestujących",którzy nie mają bladego pojęcia przeciwko czemu i komu protestują? Ale widząć Rychłowskiego,który jest z PO i różne "interesy" krecił,państwo Kazojć,pozostali,którzy nie są anonimowi w Malborku,to pokazuje,po czyjej stronie są! Jak dobrze żyło im się w OKRADANEJ POLSCE,ZDRADZONEJ POLSCE,ROZSPRZEDAWANEJ POLSCE! Trzeba pamietać tych" protestujących!"!
krystyna
krystyna 30.07.2017, 16:31 (odpowiedź do mieszkaniec)
Ty nas nie strasz mieszkańcu.Tak się składa,że wiemy przeciwko komu i czemu protestujemy.A wiesz dlaczego?Bo nasze szare komórki pracują w przeciwieństwie do twoich.
janek
janek 13.08.2018, 14:32 (odpowiedź do krystyna)
Przeciwko komu, to wiecie, ale przeciwko czemu, to jestem przekonany, że nie wiecie??? Łamanie Konstytucji??? Niszczenie sądów??? Podpowiem, Konstytucja ma tyle artykułów, że nie potraficie ich zrozumieć, bo w wielu przypadkach odsyła do ustawy. A który sąd w Malborku został zniszczony tymi zmianami? I jeszcze jedno - Cymański w ostatnich wyborach parlamentarnych, nie był wybierany w Malborku. I to jest kolejny przypadek, na brak wiedzy.
nie mieszkaniec
nie mieszkaniec 25.07.2017, 11:51 (odpowiedź do mieszkaniec)
a skąd ta pewność, że każdy w tym kraju, kto protestuje jest ignorantem?? wie Pan co oznacza trójpodział władzy? wie Pan co to jest praworządność i konstytucja, której z założenia nie można łamać?
I jeżeli można prosić o fakty i konkretne odpowiedzi, a nie slogany, kto okradał, kto zdradzał i kto rozsprzedawał?
Krzyżak
Krzyżak 24.07.2017, 09:06 (odpowiedź do mieszkaniec)
A jad sie sączy z polaczka kleczy przed fiugura a diabla ma za skórą panie mieszkaniec