Wydanie nr 216/2021, Środa 4.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztutowo: Piknik Królewski na przystani. Zobacz wideo i zdjęcia - 08.07.2017

Sztutowo: Piknik Królewski na przystani. Zobacz wideo i zdjęcia - 08.07.2017 fot. Mateusz Grabowski
W sobotę 9 lipca odbyła się XVII już edycja Wielkiego Pikniku Królewskiego. Jest to kolejny, cykliczny przystanek na szlaku Pętli Żuławskiej.

Pomysłodawcą i prowadzącym imprezę był od początku pan Janusz Charliński, doskonale znany i zasłużony lokalny działacz i strażak. Choć pogoda nie zapowiadała się dobrze, a przed sama imprezą padał rzęsisty deszcz – to o godzinie 18 czarne chmury nad głowami organizatorów rozwiały się i pojawiło się słoneczko. W programie oprócz lokalnych elementów gastronomicznych w tym m. in. bardzo smaczny Bigos Komandora, również coś dla oczu i uszu – zespoły "Fale", "Cyganeczki", Klaun-Dodoni Bogumił Podgórski, który doskonale porozumiewał się z całą publicznością a przede wszystkim z dziećmi.

Na scenie odbywały się liczne konkursy z nagrodami, pan Janusz rozdawał prezenty ufundowane przez licznych sponsorów (m.in. nowodworską Malutę). Gościnnie wystąpiły również dziewczynki ze szkoły tańca "Princessa Sporta" z Mińska na Białorusi pod czujnym okiem trenerki Aliesii Szpak, które to dzieci przebywały na kolonii w Sztutowie. Po godzinie 21:00 sceną zawładnął zespół Paradoks, który bawił wszystkich do późnych godzin nocnych.

 

Sponsorzy:

OSM Maluta, BS Stegna, OW Baron, Wema Maria, Cukiernia Ptyś, Apteka Pod Lipami, Firma Pakiet E. Rzeszutek, Rzeźnia A. Parafiniuk, Tartak A. Jaworski, Foto MW, O.W. Eden, O.W. Panorama, O.W. Jantar, O.W. Neptun, sklep Joanna, Firma R. Lesiuk

oraz Gmina Sztutowo i Starostwo Powiatowe

Mateusz Grabowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.