Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Krynica Morska: Melexem po plaży - 06.07.2017

Krynica Morska: Melexem po plaży - 06.07.2017 fot. redakcja zulawyimierzeja24.pl
2 lipca 2017 roku o godzinie 13:19 w Krynicy Morskiej doszło do zatrzymania pojazdu elektrycznego typu "melex", który stwarzał zagrożenie w ruchu publicznym.

Rzeczony pojazd według naocznych świadków, przewoził pijanych pasażerów w miejscu dla niego niedozwolonym - czyli bezpośrednio na plaży. Jak donoszą świadkowie zdarzenia, pojazd nie zatrzymał się od razu do kontroli i policja ścigała go na sygnale. Po krótkim pościgu policjantom udało się powstrzymać piratów.

Rzecznik nowodworskiej policji asp.szt.Sebastian Białachowski zaprzecza jakoby doszło do pościgu:

"Zgłoszenie dotyczyło zagrożenia w ruchu drogowym przez kierujących melex-em dla osób pieszych i plażowiczów w Krynicy Morskiej. Kierujacy melex-a był trzeźwy został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 złotych natomiast dwóch pasażerów pojazdu w związku z zakłócaniem ładu i porządku zostali ukarani mandatami karnymi po 500 złotych."

Zdarzenie to wpisuje się w coraz większą niechęć do kierowców melexów, którzy często w arogancki i niebezpieczny sposób poruszają się po mierzei niejednokrotnie blokując drogi i parkingi przy drodze.

 

Mateusz Grabowski
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.