Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dzierzgoń: Miejska akcja „Kupa mięci — Twój pies, Twój obowiązek - ETAP 2 - 16.06.2017

Dzierzgoń: Miejska akcja „Kupa mięci — Twój pies, Twój obowiązek - ETAP 2 - 16.06.2017 fot. UM w Dzierzgoniu
To już drugi etap gminnej akcji wolontariuszy Młodzieżowej Rady Miejskiej Gminy Dzierzgoń, którzy przeprowadzili te ciekawą, społeczną akcję „Kupa mięci — Twój pies, Twój obowiązek”. Od świata wirtualnego (memy publikowane w Necie) przeszliśmy do realu, czyli naszego miasta.

Przedstawiciele młodzieżowej rady - Michał i Szymon w asyście Strażnika Miejskiego p. Piotra Kędzierskiego patrolowali miasto i na najpopularniejszych skwerach i trawnikach wbijali tabliczki z najciekawszymi naszym zdaniem hasłami i rysunkami zachęcającymi do sprzątania po swoich czworonożnych pupilach.

 

Rozlepiali też plakaty, by i w ten sposób dotrzeć do mieszkańców. Mamy nadzieję, że nasze starania poprawią tę nieprzyjemną sytuację, na którą (również i nam) skarży się coraz więcej osób. Przypominamy również, iż ZGKiM wyraźnie wskazał, że torebki z odchodami można wrzucać do wszystkich koszy na śmieci.

 

Serdeczne podziękowania należą się za pomoc w akcji dla Katarzyny Przybysz, Rafała Żemojdzina i Piotra Kędzierskiego. MRM"

 

 

 

 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.