Wydanie nr 259/2021, Czwartek 16.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Eugenia, Edyta, Jakub, Kornel, Eufemia, Edda, Sędzisław, Antym, Franciszek, Kamila, Sebastiana, Wiktor, Cyprian, Korneli, Korneliusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wielkanocna różnorodność Wiodącej Marki Leclerc w Malborku - 28.03 - 15.04.2017

Wielkanocna różnorodność Wiodącej Marki Leclerc w Malborku - 28.03 - 15.04.2017 fot. E.Leclerc
Z myślą o Wielkanocy sieć sklepów E.Leclerc przygotowała dla swoich klientów urozmaiconą ofertę produktów Wiodącej Marki. Znalazły się wśród nich głównie artykuły spożywcze, niezbędne do przyrządzenia świątecznych potraw. Oferta obowiązuje do 15 kwietnia.

W ramach nowego katalogu Wiodącej Marki w E.Leclerc dostępne są produkty tradycyjnie goszczące na polskich stołach w Święta Wielkanocne.

Na półkach sklepów pojawiły się także specjały, których zazwyczaj nie serwujemy w naszym kraju podczas tych świąt. Wśród produktów, które w Polsce używane są do przygotowania niedzielnego śniadania, znalazły się między   innymi,   kiełbasa   wiejska czy jajka z wolnego wybiegu. Dostępne będą także tradycyjne dodatki, takie jak chrzan tarty oraz ćwikła.

Jednym z podstawowych punktów świątecznego menu są klasyczne polskie sałatki. Z myślą o tym, w najnowszym katalogu Wiodącej Marki, uwzględniono marynowane warzywa – cebulki, paprykę czy korniszony, które pozwolą nadać tym potrawom bardziej wyrazisty smak.

Dla klientów, którzy planują urozmaicić zestaw klasycznych wielkanocnych dań i dodatków, E.Leclerc proponuje między innymi szynkę Serrano, kiełbasę chorizo, czarne oliwki z pestką po grecku, czosnek marynowany z chili czy włoskie pesto.

W wielkanocnym katalogu Wiodącej Marki nie zabrakło również produktów, które używane są podczas przygotowania świątecznych wypieków. Na półkach sklepów klienci sieci znajdą wybór bakalii – suszonych owoców i orzechów. Do wzbogacenia ciast przydadzą się również miody – spadziowy, lipowy czy wielokwiatowy.

Dostępne będą także czekolady mleczne i gorzkie, które często spełniają rolę wielkanocnych prezentów oraz czekolada deserowa cukiernicza, przeznaczona do przygotowania ciast i deserów. Klienci, którzy nie będą mieli zbyt dużo czasu na przyrządzanie  wielkanocnych ciast, mogą   kupić gotowe kruche ciasto w wersji słodkiej bądź wytrawnej.

Elementem   nierozłącznie związanym ze świątecznymi spotkaniami w gronie rodziny czy przyjaciół jest klasyczne połączenie ciasta z kawą. W sklepach E.Leclerc pojawiły różne wersje tego ostatniego produktu – aromatyczna kawa pochodzi z plantacji w Ameryce Południowej i Afryce. 


Godziny otwarcia i adresy sklepów:

Leclerc Malbork:

Sikorskiego 2, 82-200 Malbork

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 8:00-21:00
Niedziela: 10:00-19:00

Ilość miejsc parkingowych: 130

Leclerc Elbląg

82-300 Elbląg, ul. Żeromskiego 2

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 8:00-21:00
Niedziela: 10:00-19:00

E.Leclerc
Przejdź do komentarzy

Załączone pliki do pobrania (1)

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.