Wydanie nr 266/2021, Czwartek 23.09.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dzień Otwarty w Sztumskim MEDYKU. Drzwi szkoły szeroko otwarte dla wszystkich - 30.03.2017

Dzień Otwarty to możliwość poznania szkoły od „środka”. Wszyscy zainteresowani tego dnia mają okazje uczestniczenia w przykładowych wykładach, mogą wysłuchać prezentacji najciekawszych kierunków, a także zwiedzić budynek.

W dniu 30 marca 2017 r. taki dzień odbył się w Wojewódzkim Zespole Szkół Policealnych w Sztumie " Medyk" (ul. Reja 12). Odwiedzający szkołę zapoznawali się z ofertą edukacyjną, zwiedzali pracownie, w których na co dzień odbywają się ćwiczenia. W tym dniu można było również zobaczyć nauczycieli i młodzież szkoły podczas typowych zajęć, a nawet wziąć w nich udział. Odwiedzający przyjmowani byli ciepło i serdecznie. Goście, którzy - być może od września zostaną uczniami mieli możliwość: - przejść krótki kurs pierwszej pomocy; - poddać się zabiegowi masażu; - skorzystać z porady kosmetyczki lub wizażystki; - mieć wykonany zabieg kosmetyczny na twarz lub dłonie.

Dzień otwarty w popularnym ,,Medyku” należał do udanych. Dyrekcja, nauczyciele i młodzież zapraszają do szkoły od września.

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.