Wydanie nr 266/2021, Czwartek 23.09.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gd: Atrakcje Weekendu za pół ceny. Rozsmakuj się w żuławskich atrakcjach – 02.04.2017

Nowy Dwór Gd: Atrakcje Weekendu za pół ceny. Rozsmakuj się w żuławskich atrakcjach – 02.04.2017 fot. UG Nowy Dwór Gd.
1 i 2 kwietnia br. po raz czwarty w n gminie Nowy Dwór Gdański odbywa się akcjapromocyjna „Weekend za pół ceny”. Głównym celem wydarzenia jest obniżenie przez przedsiębiorców cen wybranych produktów i usług o 50 proc. Przedsięwzięcie zyskuje coraz większą popularność zarówno na naszym terenie, jak i w całej Polsce.

"Weekend za pół ceny” w Nowym Dworze Gdańskim jest częścią akcji Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego „Rozsmakuj się w Metropolii – Weekend za pół ceny”. W wydarzeniach podczas trzech wiosennych weekendów uczestniczą miasta: Sopot, Cedry Wielkie, Tczew, Pelplin, miasto i gmina Pruszcz Gdański, Żukowo, Malbork, Sztutowo, Gniew, Gmina Nowy Dwór Gdański, Gdańsk, Puck, Pszczółki, Krynica Morska, Nowy Staw.

 

W założeniu "Weekend za pół ceny" ma być też wydarzeniem kulturalnym. Dlatego w Żuławskim Parku Historycznym odbędą się bezpłatne warsztaty serowarskie pod kierunkiem mistrza serowarstwa - Krzysztofa Jaworskiego. Jednak to nie jedyne wydarzenia w tych dniach. Żuławski Park Historyczny przygotował wiele atrakcji.

 

2 kwietnia w niedzielę o godz. 13.00 – wielkie gotowanie przysmaków regionalnych, co ciekawe „kuchceniem” zajmie się nawet Jacek Michalski, burmistrz Nowego Dworu. Wspomoże go w tej profesji Artur Wasilewski, bo przyrządzenie zupy z brukwi na gęsinie nie jest takie proste, jakby mogło się było wydawać. Nie zabraknie konkursów dla kucharzy „Wielki Show Kulinarny” oraz dla właścicieli restauracji - „Korona Smakosza”.

 

Dodajmy, że w czasie promocji Muzeum Żuławskie można odwiedzić za pół ceny w godz.11.00 - 15.00.

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.