Wydanie nr 266/2021, Czwartek 23.09.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

VII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich z Żuław i Powiśla w Starym Polu. KGW Jazowa z Nowego Dworu Gdańskiego awansowały do etapu wojewódzkiego - 16.03.2017

W oddziale Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Starym Polu po raz siódmy odbył się Turniej Kół Gospodyń Wiejskich dla Żuław i Powiśla. Turniej, oprócz tego, że miał wyłonić Koło, które będzie reprezentować gminę na XIV Wojewódzkim Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich, był także okazją do integracji i dobrej zabawy dla członkiń Kół, ich rodzin, a także wszystkich przybyłych mieszkańców.

W turnieju wzięły udział koła gospodyń wiejskich oraz stowarzyszenia z Żuław i Powiśla. Powiat nowodworskiego reprezentowany był przez KGW Jazowa oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Marzęcina.

Z powiatu malborskiego uczestniczyły panie ze Stowarzyszenia Wspierania Aktywności Lokalnej Lasowice Wielkie, KGW Integracja ze Szlagnowa i Ząbrowa, Stowarzyszenie Kobiet Gminy Stare Pole Tradycja i Stowarzyszenie Kobiet Żuławskich Złotowianki ze Złotowa, a powiat kwidzyński reprezentowany był przez Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Trzcianie, Koło Gospodyń Wiejskich Renawa z Benowa, KGW w Glinie i KGW Tychnowy.

Do etapu wojewódzkiego z naszego powiatu awansowały KGW Jazowa.

 

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.