Wydanie nr 211/2021, Piątek 30.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kabaret Łowcy.B na dzierzgońskiej scenie z okazji Dnia Kobiet – 07.03.2017

Kabaret Łowcy.B na dzierzgońskiej scenie z okazji Dnia Kobiet – 07.03.2017 fot. Alicja Banach
Wtorkowy (7 marca) wieczór minął bardzo wesoło. Kabaret Łowcy.B doskonale bawił dzierzgońską publikę swoimi żartami. Każdy kto chciał uczcić wielkie święto - Dzień Kobiet, miał ku temu doskonałą okazję. Taką dawkę humoru na pewno warto było sobie zapewnić!

Organizatorzy wydarzenia dziękują: Bartkowi, Sławkowi, Maćkowi i Bartkowi za wszystkie uśmiechy. Podziękowania także dla Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu, za pomoc w organizacji imprezy i dla Banku Spółdzielczego w Dzierzgoniu, za wkład finansowy - bardzo dziękujemy :)

 

Zdjęcia: Najlepsze usługi fotograficzne w Dzierzgoniu - Ali Banach. Polecamy!

 

 

Łowcy.B (wym. Łowcy kropka be) to kabaret rodem z Cieszyna. Powstał w 2002 r., z inicjatywy studentów Uniwersytetu Śląskiego. Prezentują absurdalny humor (zob. teatr absurdu).

W 2003 roku kabaret Łowcy.B zwyciężył w Przeglądzie Kabaretów PaKA, a w latach 2004-2006 dwa razy wygrali Ogólnopolski Festiwal Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A. (wikipedia.pl)

 

Obecnie czynni Łowcy.B to Bartosz Góra, Bartosz Gajda, Sławek i Maciek Szczęch. Jak piszą o sobie na oficjalnej stronie kabaretu: „Z upodobaniem taplamy się w absurdzie i grotesce, bo tak nam sumienie podpowiada. Muzykę lubimy i umiemy, więc się nie szczypiemy i podczas spektaklu autorskiego gramy ją prawdziwie. Na początku 2015 roku skład kabaretu został uszczuplony poprzez odejście Pawła i Mariusza.(...)

 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Pozostałe


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.