Wydanie nr 218/2020, Środa 5.08.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Uwaga! Polski Czerwony Krzyż wstrzymuje wydawanie żywności na terenie woj. pomorskiego – 03.02.2017

Uwaga! Polski Czerwony Krzyż wstrzymuje wydawanie żywności na terenie woj. pomorskiego – 03.02.2017 fot. pixabay.com
Jak informuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierzgoniu, w związku z brakiem dostaw żywności z PCK, punkt wydawania żywności przy ul. Zawadzkiego w Dzierzgoniu jest nieczynny do odwołania. Jak się dowiedzieliśmy dostawy zostały wstrzymane z przyczyn organizacyjnych w całym Pomorskiem.

Wstrzymanie dostaw jest jednak chwilowe i jak ustaliliśmy w centrali Polskiego Czerwonego Krzyża w Gdańsku, ok. przyszłego tygodnia nastąpi wznowienie wydawania żywności.

 

- Przerwa obejmuje całe województwo – poinformował przedstawiciel Pomorskiego Oddziału Okręgowego PCK. - Mamy przerwę związaną z magazynem regionalnym. Jesteśmy na etapie usuwania problemów technicznych, ale już w przyszłym tygodniu dostawy będą przywrócone...

 

 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
radykał
radykał 02.03.2017, 19:58
Ludzie o zdrowych kończynach powinni być usuwani z kolejki po żywność.
Bez wstydu i ambicji za to z roszczeniami, na podstawowe artykuły można zarobić pracą .
Maniek
Maniek 02.03.2017, 15:00
……………..co to qurwa jest ! To czym ja mam przekąszć ? Bez przekąski nie idzie pic !
Anna Milarska, Fundacja Strefa Mocy
Anna Milarska, Fundacja Strefa Mocy 02.03.2017, 13:54
OŚWIADCZENIE
W związku z publikacją w/w. artykułu Fundacja Strefa Mocy informuje, iż posiada w swoim magazynie ilość żywności wystarczającą do rozdysponowania dla wszystkich podopiecznych zarówno w gminie Sztutowo, jak i w Krynicy Morskiej. Najbliższa zaplanowana dystrybucja żywności odbędzie się bez zakłóceń.

Paczki z produktami spożywczymi będzie można odebrać w środę 15 marca w godz. 9.00-11.00 oraz w czwartek 16 marca w godz. 13.00-15.00 z magazynu przy ul. Kanałowej w Sztutowie. Informacji na temat terminu wydawania paczek żywnościowych w Krynicy Morskiej udziela Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krynicy Morskiej.

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym. Pomoc żywnościowa skierowana jest do najuboższych mieszkańców gmin Sztutowo i Krynica Morska, którzy spełniają określone przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej kryteria kwalifikowalności do statusu osoby najbardziej potrzebującej. Dystrybucja odbywa się we współpracy Fundacji Strefa Mocy z Urzędem Gminy Sztutowo, Urzędem Miasta Krynica Morska oraz Ośrodkami Pomocy Społecznej w Sztutowie i Krynicy.