Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz zakazu zatrzymywania. Mistrzowie(nie tylko) parkowania na pl. Wolności w Sztumie – 03.02.2017

Mistrz zakazu zatrzymywania. Mistrzowie(nie tylko) parkowania na pl. Wolności w Sztumie – 03.02.2017 fot. Nadesłane do redkacji
Widz www.TVSztum.pl nadesłał na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) 3 lutego br. mistrza parkowania, który zaparkował swojego żółtego VW tuż przy znaku zakazu zatrzymywania. Zakaz ten obowiązuje po obu stronach jezdni.

Jeśli chcesz wjechać na pl. Wolności w Sztumie, w tej sytuacji byś nie wjechał, bo ja tu parkuje – denerwuje się w nadesłanej wiadomości mieszkaniec Sztumu, który miał problemy z widocznością przy wjeżdżaniu w ul. Mickiewicza.

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl.

Fotografie opublikujemy na stronie:

www.tvmalbork.pl

www.tvsztum.pl

www.zulawyimierzeja24.pl

www.tvregionalna24.pl

Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Maniek
Maniek 13.02.2017, 07:47
…………….ja kiedyś po pijaku przydzwoniłem moją rakietą SYRENKĄ w drzewo z szybkością 55 km. Wyszedłem z samochodu otrzepałem się z kurzu i ponownie wsiadłem, wycofałem i pojechałem dalej pić ! Nie miałem pasow, poduszek nie mówiąc o opancerzeniu !