Wydanie nr 263/2021, Poniedziałek 20.09.2021
imieniny: pokaż (13 imiona)Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Bal Nadziei w Nowym Stawie już 28 stycznia. Jeszcze możesz się zapisać i pomóc podopiecznym Fundacji Nadzieja

Zapraszamy na coroczny dobroczynny Bal Nadziei w Nowym Stawie, organizowany przez tamtejszą Fundację Humanitarną Nadzieja. 16 edycja balu odbędzie się 28.01.2016r. od godz. 19.00 w Kompleksie Służb Ratunkowych w Nowym Stawie.

Zagra Zespół Smaile, oraz DJ Mandaryn czyli Piotr Golec, Tradycyjnie na mini koncert została zaproszona młoda zdolna mieszkanka Malborka Katarzyna Babirecka która w tym roku kończy Studia śpiewu solowego na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie dr.hab. Aleksandry Kucharskiej-Szefler.

Wybieramy też jedną osobę lub instytucję którą należy wesprzeć. W tym roku jest to Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Zespół hospicjum to wykwalifikowani Lekarze i Pielęgniarki, którzy przyjeżdżają do swoich pacjentów w tym i do naszej podopiecznej Izabeli Stępniak. Utrzymują się dzięki darowiznom, ponieważ nie mają żadnej pomocy od Państwa - informuje Marek Rukat, prezes Nadziei.

Przeprowadzimy licytacje różnych rzeczy na aukcji. Tutaj prosimy wszystkich którzy chcieliby pomóc o dostarczenie często zbędnych rzeczy, a także artystów o ich prace.

Będzie można również spróbować znaleźć w pączku złoty pierścionek.

Gwarantujemy bardzo dobrą kuchnię zespołu Pani Teresy Jasińskiej. Płonący tort Firmy Jędruś Pana Marka Jędruszewskiego.

Wszystkie to osoby które wymieniłem tj. Teresa Jasińska z całym swoim zespołem tj. 16 osób, Członkowie zespołu Smaile i Digej Mandaryn, Katarzyna Babirecka, Cukiernia Jędruś pracują w ramach wolontariatu, Sala od Burmistrza Nowego Stawu nieodpłatnie.

Dzięki temu wszystkie zarobione pieniądze przez w/w będą zagospodarowane na potrzeby podopiecznych fundacji miedzy innymi dopłata do rehabilitacji czy wakacje w Wambierzycach,

Cena biletu 120zł od osoby. Kontakt Aleksandra Stepniak 509578598

Prosimy o 1% przy rozliczaniu się z podatku

Nasz KRS 0000345980 www.fundacja.civ.pl

 

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.