Wydanie nr 259/2021, Czwartek 16.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Eugenia, Edyta, Jakub, Kornel, Eufemia, Edda, Sędzisław, Antym, Franciszek, Kamila, Sebastiana, Wiktor, Cyprian, Korneli, Korneliusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wigilia Dzierzgońskiego Klubu Seniora. Świąteczne życzenia, opłatek i wspólne kolędowanie – 20.12.2016

Wigilia Dzierzgońskiego Klubu Seniora. Świąteczne życzenia, opłatek i wspólne kolędowanie – 20.12.2016 fot. W. Mocny/DOK
Dzięki współpracy Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dzierzgoniu udało się zorganizować wigilię dla osób starszych. Podzieliliśmy się opłatkiem, zaśpiewaliśmy kolędy, jedliśmy cudne smakołyki przygotowane przez Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet, a nasi seniorzy otrzymali nawet prezenty od wolontariuszek – elfek.

W przemiłej atmosferze zastał nas wieczór. Wszyscy przybyli jeszcze przed czasem. Były pierogi, postne śledzie, łazanki i oczywiście słodkie pierniki. Oczywiście nie mogło obejść się bez wspólnego kolędowania. Jedna z pań zadbała nawet o świąteczny klimat, przygrywając na harmonii.

 

Prezenty świąteczne były bardzo miłym zaskoczeniem dla gości wigilii. O tym, jak ważne są tego typu spotkania można było przekonać się w rozmowach z seniorami.

 

Burmistrz Dzierzgonia Elżbieta Domańska nie ukrywała, że że było jej miło wziąć udział w wigilii Klubu Seniora.

 

Wigilię we współpracy z Dzierzgońskim Ośrodkiem Kultury przygotowała Marta Budzińska, dyr. MOPS w Dzierzgoniu, którą poprosiliśmy o powiedzenie paru słów o idei spotkania.

 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.