Wydanie nr 260/2021, Piątek 17.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Ariadna, Szczęsny, Zygmunta, Justyna, Justyn, Narcyz, Hildegarda, Lamberta, Franciszek, Szczęsna, Dezyderiusz, Drogosław, Lambert, Teodora, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Dzierzgoń: Paczki wigilijne od dzierzgońskich Joannitów – 10.12.2016

Gmina Dzierzgoń: Paczki wigilijne od dzierzgońskich Joannitów – 10.12.2016 fot. UM w Dzierzgoniu
10 grudnia klub wolontariuszy przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dzierzgoniu przeprowadził akcje charytatywną: „Wigilijne Serce – zbiórka żywności dla potrzebujących z miasta i gminy Dzierzgoń”.

Zbiórka odbyła się w sklepach sieciowych na terenie Dzierzgonia. Dodatkowo, 25 listopada br. do stacji Joannitów mieszczącej się przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dzierzgoniu, przedstawiciele założycieli stacji, przywieźli paczki świąteczne dla najuboższych z terenu Miasta i Gminy Dzierzgoń. Pracownicy MOPS w Dzierzgoniu posegregowali zebraną żywność oraz dary przekazane przez Joannitów i przygotowali około 85 paczek, które zostaną przekazane najuboższym z miasta i gminy Dzierzgoń.

 

- Serdecznie dziękują wolontariuszom oraz opiekunowi — Panu Dariuszowi Browarczykowi za zorganizowanie i przeprowadzenie akcji zbiórki żywności – mówi Marta Budzińska, dyr. Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dzierzgoniu - Równocześnie informuję, że osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, proszone są o zgłaszanie się do MOPS w Dzierzgoniu, w celu uzyskania pomocy w formie paczki żywnościowej.

 

 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.