Wydanie nr 274/2022, Sobota 1.10.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Cieszysław, Benigna, Danuta, Jan, Małobąd, Remigiusz, Igor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

NOWA WIEŚ: Urzędnik poparzony podczas kontroli w żwirowni. Trafił do szpitala... – 17.11.2016

NOWA WIEŚ: Urzędnik poparzony podczas kontroli w żwirowni. Trafił do szpitala... – 17.11.2016 fot. W. Mocny
W ostatni czwartek (17 listopada) doszło do wypadku w żwirowni w Nowej Wsi, któremu uległ pracownik Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Pracownik podczas kontroli wpadł do rozżarzonego składowiska popiołu i uległ poparzeniu.Pytanie brzmi czy żwirownia takie składowisko powinna mieć wygaszone? 22 listopada Komenda Powiatowa Policji w Sztumie przekazała akta sprawy do Prokuratury Rejonowej w Kwidzynie.

Jak nas poinformował Jarosław Stańczyk z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska, taki wypadek rzeczywiście miał miejsce. Poszkodowany w wypadku trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obecność od 17 listopada pacjenta z poparzeniami potwierdził także przedstawiciel Szpitala Powiatowego w Sztumie.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi sztumska policja, ale akta sprawy przekazano już do Prokuratury Rejonowej w Kwidzynie.

WIOŚ nie udziela bliższych informacji, bo tych jak nas poinformowano nie ma. Dowiedzieliśmy się za to, że sprawę badają „inne organy”.

redakcja_
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
mieszkaniec
mieszkaniec 23.11.2016, 14:07
A na nowymsztumie i telewizji fila ani słowa o tym wypadku w żwirowni Krupów Cisza sza a do każdego się przywala za pyłek na spodniach. Jazgot robił jak w Kożlince były jakieś tam szacher macher może dlatego, że razem są z pis
Widz
Widz 22.11.2016, 16:58
ojj chyba chcieli pod dywanik