Wydanie nr 265/2021, Środa 22.09.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Daria, Maurycy, Tomasz, Ignacy, Joachim, Prosimir, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

POW. SZTUMSKI: Sukces uczniów Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu: Dominiki Szutko i Macieja Jankowskiego – 02.11.2016

POW. SZTUMSKI: Sukces uczniów Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu: Dominiki Szutko i Macieja Jankowskiego – 02.11.2016 fot. Starostwo Powiatowe w Sztumie/W. Mocny
Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w dniu 31 maja br. zorganizował na stadionie MKS Chojniczanka w Chojnicach Wojewódzki Finał XVI Licealiady Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lekkoatletyce w rzucie oszczepem. Zwyciężył mieszkaniec naszego powiatu - Maciej Jankowski. Z kolei w wojewódzkim konkursie fryzjerskim zabłysnęła Dominika Szutko, także uczennica szkoły z powiatu sztumskiego.

Maciej Jankowski uczeń klasy II LO o profilu mundurowym z Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu zajął I miejsce w rzucie oszczepem we wspomnianych zawodach.

Dodajmy, że Dominika Szutko zwyciężyła z kolei w 52. Wojewódzkim Konkursie Rzemiosła Fryzjerskiego. To ogromny sukces, a jednocześnie promocja powiatu i Powiśla.

Oboje zawodników starosta powiatu sztumskiego – Wojeciech Cymerys nagrodził podczas październikowej sesji Rady Powiatu. W imieniu całej rady wręczono też uroczyście gratulacje uczniom.

 

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!!

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Pozostałe


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.