Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Burmistrz Sztumu Leszek Tabor zaprasza na Dni Ziemi Sztumskiej. Zagra KOMBI, Urszula i GENESIS z Rayem Wilsonem! - 9-11.09.2016

Już niedługo Dni Ziemi Sztumskiej, a wraz z nimi takie gwiazdy jak Genesis, Urszula, KOMBI i Agnieszka Chylińska. Oprócz tego zespoły supportujące i wiele innych towarzyszących imprezie atrakcji. Główne atrakcje odbędą się w wyremontowanym Parku Miejskim.

Wszystko to w dniach 9 – 11 września. Wśród innych zespołów zobaczymy i usłyszymy m.in. Oversoul, Jacka Dewódzkiego, zespół Game Over i lokalny Szerwony Abodus.

Nie zabraknie: barwnego korowodu, inaugurującego Dni Ziemi Sztumskiej konwentów gier planszowych, kiermaszu książek, a nawet parady motocyklowej. Sztum włączy się także do programu narodowego czytania Henryka Sienkiewicza. Wystąpią też dzieci ze sztumskich przedszkoli i szkół.

Koncerty wielkich gwiazd polskiej i zagranicznej sceny, to jednak nie wszystkie atrakcje. Program dni Ziemi Sztumskiej, jak przystało na 600-lecie jest bardzo bogaty także w wydarzenia towarzyszące. Wioska ginących zawodów, pokazy kulinarne, degustacje, to tylko ich niewielka część.

Organizatorzy nie zapomnieli także o prezentacji tradycyjnych obrzędów dożynkowych, bowiem dożynki wpisują się w tegoroczne obchody Dni Ziemi Sztumskiej. Z tej okazji w niedzielę o 12.30 parafia pw. Św. Anny zaprasza na uroczystą mszę świętą.

 

Urodziny Sztumu zostaną także uczczone wielkim tortem na 600-lecie miasta. Oczywiście nie może obejść się bez pokazów sztucznych ogni!

Szczegółowy program prezentujemy na załączonym plakacie pod artykułem. Zapraszają: Sztumskie Centrum Kultury oraz Burmistrz Miasta i Gminy Sztum Leszek Tabor.

 

11 września o godz.21.00 w Parku Miejskim KOMBI przedstawi swoje laserowe show.

Będzie to nie tylko Prezentacja przebojów i utworów z nowej płyty, ale również rozbudowane

I wyreżyserowane widowisko muzyczne w efektownym aranżu świateł, laserów I pirotechniki. To wszystko z okazji 40 lecia KOMBI.

 

Szczegóły na plakacie

Robert Kaczmarkiewicz
Przejdź do komentarzy

 

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ania z Malborka
Ania z Malborka 11.09.2016, 10:53
Wczorajszy koncert Genesis to było naprawdę coś. Dziś jadę do was na kombi i urszulę
do ,,Ana''
do ,,Ana'' 11.09.2016, 10:35
przeciez burmistrz Malborka nie zrobil nic do tej pory - zero nowego zakladu pracy a bezdobocie zaraz przekroczy 20 proc .. w Sztumie jest juz mniejsze, wstyd za takiego Burmistrza..
Kris33
Kris33 10.09.2016, 20:07
Jak na Sztum, to super impreza. Wszędzie dookoła tylko disco polo.
Ana
Ana 10.09.2016, 15:00
Mieszkańcy Malborka szczerze zazdroszczą imprezy z wielkim rozmachem :) Władze Mk, Panie Burmistrzu czytasz to? Do roboty...
tczewiak
tczewiak 08.09.2016, 23:15
ja z Tczewa zawitam do was (dawniej mieszkalem w mku 30 lat) program zaj..sty . SZtum ożył... szczerze ..od 5 lat okolo w Sztumie zaczela byc dziura ..nic i upadek po garbusach