Wydanie nr 213/2021, Niedziela 1.08.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

PO RAZ PIERWSZY W MALBORKU NAJWIĘKSZE I NAJLEPSZE SHOW CYRKOWE W POLSCE !!! ZAPRASZA NARODOWY WŁOSKI CYRK MEDRANO !!!

Z atrakcyjnym programem przybywa do MALBORKA Narodowy Włoski Cyrk Medrano. Organizatorem występów w Polsce jest Agencja Artystyczna TRAMP. Cyrk prezentuje najlepsze numery światowej sztuki cyrkowej. Cyrk Medrano prowadzony jest przez rodzinę Casartelli - jedną z najbardziej znanych w Europie dynastji cyrkowych, zdobywców 2 Złotych Clownów na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo. Jest to najbardziej prestiżowy festiwal w świecie cyrku, gdzie nagradzani są tylko najlepsi artyści, a patronat nad nim zawsze obejmuje Książe Monaco - najpierw Książe Rainer III, a po jego śmierci Książe Albert i Księżniczka Stefania. Cyrk Medrano jako jeden z nielicznych dostąpił również zaszczytu występu oraz osobistego spotkania na audencji z naszym papieżem Janem Pawłem II , który niezwykle cenił sobie artystów cyrkowych zapraszając ich co rok na spotkania.

Cyrk Medrano jest jednym z największych cyrków w Europie - olbrzymi namiot, piękny wystrój, wygodny amfiteatr, 100 zwierząt, 40 artystów, 100 osób obsługi technicznej, 60 pojazdów transportujących wyposażenie cyrku oraz naczepy campingowe. Program jest na najwyższym poziomie światowym - przepiękne stroje, wspaniała muzyka i choreografia, estetyka, miła obsługa widowiska - to wszystko sprawia, iż doznania artystyczne widza na długo pozostaną w jego pamięci. Dotychczas cyrk odwiedził już wiele krajów, m.in. Francję, Słowenię, Cypr, Turcję, Węgry, Rumunię, Austrię, Czechy i Słowację.   

W programie zobaczymy brazylijskich akrobatów na motorach w kuli śmierci , pokazy papug, słoni indyjskich i afrykańskich, żyrafy, watusi, konie, wielbłądy, lamy, kangury, strusie oraz akrobacie pod kopułą cyrku, ekwilibrystów, żonglerów, akrobatów i zabawnych komików. Po raz pierwszy w Polsce widzowie mogą zobaczyć rewelacyjny numer z kuszami. Wielkim aplauzem widowni cieszy się rewia z udziałem artystów, zwierząt egzotycznych, tancerzy, z przepiękną muzyką, kolorowymi kostiumami i grą świateł. Wystąpią również tegoroczni uczestnicy polskiej edycji programu Mam Talent – Loren i Stiv Bello w pokazach z kuszami , oraz 60–krotny rekordzista Księgi Guinessa w żonglerce – Willy Colombaioni. Ceny biletów są zróżnicowane w zależności od miejsca na widowni i wynoszą: dorośli od 50zł do 80 zł. , dzieci od 25zł. do 40 zł.

Cyrk Medrano łączy elementy tradycji i nowoczesności. Tradycja to typowe numery cyrkowe, liczna gromadka zwierząt i chociażby wysypana trocinami arena - starsi zapewne pamiętają tak charakterystyczny zapach trocin w cyrku . Nowoczesność to przede wszystkim wspaniałe oświetlenie ledowe, piękna muzyka cyrkowa i kostiumy. Więcej informacji o Cyrku Medrano na polskim profilu  www.facebook.com/Cyrk.Medrano  oraz na stronie Cyrku Medrano http://www.medrano.it/

 

Terminy występów:

MALBORK

Ul. Michałowskiego – Osiedle Południe

------------------------------------

01.09. GODZ. 18:00 

02.09. GODZ. 18:00 

03.09. GODZ. 16:00

04.09. GODZ. 16:00

WŁOSKI CYRK MEDRANO
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje