Wydanie nr 262/2021, Niedziela 19.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcemir, Teodor, Wilhelmina, Marta, Alfons, Trofim, Konstancja, Festus, January, Zuzanna, Arnolf, Arnulf
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kolejny etap modernizacji kolei i... zmiany w rozkładach Przewozów Regionalnych – 4.09-15.10.2016

Kolejny etap modernizacji kolei i... zmiany w rozkładach Przewozów Regionalnych – 4.09-15.10.2016 fot. Archium www.TVSztum.pl
Z końcem wakacji nadchodzą zmiany rozkładu jazdy pociągów Przewozów Regionalnych w województwie pomorskim na trasach w kierunku: Elbląg, Bydgoszcz, Krzyż i Szczecinek. Zmiany podyktowane są zarządzeniem PKP PLK na okres od 4 września do 15 października br.

Bezpłatne liniowe rozkłady jazdy na poszczególne linie będą wydawane podróżnym przez kasy biletowe i drużyny konduktorskie w pociągach. Nowe rozkłady jazdy pociągów Przewozów Regionalnych można także pobrać z naszej strony w formie plików zdjęciowych i wydrukować.

Jak czytamy w przesłanej informacji przez rzecznika Przewozów Regionalnych, zmiany wynikają z wdrożenia kolejnego etapu prac modernizacyjnych.

 

Prace torowe będą prowadzone przez PKP PLK na 2 odcinkach linii:

 

1/ linia nr 204 Malbork - Elbląg na której pociągi będą kursować w pełnych relacjach (Elbląg – Gdynia – Elbląg oraz Malbork – Elbląg – Malbork), ale w rozkładzie jazdy zmienionym w stosunku do zamówionego przez Przewozy Regionalne (od kilku do kilkunastu minut),

2/ linia nr 203 Chojnice - Piła: w okresie od 5 września do 7 października z uwagi na zamknięcie torowe, na odcinku Chojnice – Lipka Krajeńska za pociągi będzie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa. Uruchamiane przez Przewozy Regionalne autobusy zastępczej komunikacji na stacji Lipka Krajeńska będą skomunikowane z pociągami do i z Piły oraz Krzyża.

 

Na pozostałych trasach pociągi regionalne będą kursowały w pełnych relacjach w układzie zbliżonym do zamówionego przez przewoźnika.

Apelujemy do pasażerów, aby przed wyjazdem w podróż dokładnie zapoznawali się ze zmienionym rozkładem jazdy pociągów.

Szczegółowe informacje są na stronie www.przewozyregionalne.pl pod adresem: http://przewozyregionalne.pl/w-regionach,pomorskie,liniowe-rozklady-jazdy.html, a także w internetowych wyszukiwarkach rozkładu jazdy pociągów. Ponadto informacji o rozkładzie jazdy udzielają pracownicy kas biletowych oraz drużyny konduktorskie w pociągach.

 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Załączone pliki do pobrania (10)

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.