Wydanie nr 215/2021, Wtorek 3.08.2021
imieniny: pokaż (5 imion)Nikodem, Nikodema, Szczepan, Lidia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztum: Za parę dni rusza przebudowa skrzyżowania ulic: Mickiewicza, Baczyńskiego i Kochanowskiego – 26.08.2016

Sztum: Za parę dni rusza przebudowa skrzyżowania ulic: Mickiewicza, Baczyńskiego i Kochanowskiego – 26.08.2016 fot. UMiG w Sztumie
Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku w 26 sierpnia br. planowane jest rozpoczęcie prac związanych z przebudową drogi krajowej nr 55 w miejscowości Sztum – km. 37+300 – km 38+080, o łącznej długości 780 mb. Prace obejmą także budowę ronda na skrzyżowaniu ulic: Kochanowskiego, Mickiewicza i Baczyńskiego.

Mieszkańcy Sztumu długo czekali na tę inwestycję.

Prace rozpoczną się od etapu I, w którego zakres wchodzi m.in. przebudowa ul. Baczyńskiego i fragmentu pasa drogowego ul. Mickiewicza na wysokości od budynku Poczty Polskiej do skrzyżowania z ul. Baczyńskiego.

Jak informuje inwestor, w związku z prowadzonymi pracami wystąpią duże utrudnienia w ruchu na drodze krajowej, a także ograniczona do niej dostępność. Zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Planowany termin wprowadzenia organizacji ruchu to 26.08.2016 r. Utrudnienia spowodowane przez cały zakres inwestycji, powinno zakończyć się do 30.08.2017 r. Wykonawcą prac będzie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg S.A ze Starogardu Gdańskiego.

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.