Wydanie nr 267/2021, Piątek 24.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Postolin: Kartonowy zamek, gra historyczna, paintball... Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka – 18.06.2016

Postolin: Kartonowy zamek, gra historyczna, paintball... Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka – 18.06.2016 fot. W. Mocny
Chociaż letni festyn, to głównie zabawa dla dzieci, nie zapomniano o dorosłych. Przygotowano kawę i pyszne ciasta. Te ostatnie upiekły mieszkanki sołectwa z Zakładu Rolnego, Polaszek, Michorowa. Co ważne poczęstunek był darmowy.

Pomagała m.in. Magdalena Helowicz z sąsiedniego sołectwa oraz Bożena Smolińska. Cała zabawa odbywała się pod hasłem „Aktywny Dzień Dziecka”.

Nie zabrakło odwiedzin służb. Swój sprzęt prezentowali strażacy z OSP Postolin. Przyjechali policjanci ze swoim radiowozem oraz motocykliści. Każdy z uczestników festynu mógł wsiąść za kółko tych maszyn. Oczywiście... bez odpalania silnika.

Policjanci opowiadali o bezpieczeństwie zwłaszcza podczas zabaw na dworze, w lesie czy nad wodą. Wręczali również dzieciom odblaski.

Sporo zabawy dostarczył kartonowy zamek, ale i ten dmuchany, z którego najmłodsi zeskakiwali i zjeżdżali. Było malowanie buziek, ognisko i strzelanie z kuleczek paitnballowych do celu – słowem wszystko co powinno znaleźć się na rodzinnym festynie.

redakcja_
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.