Wydanie nr 216/2021, Środa 4.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztumskie Centrum Kultury przedstawiło wyniki badania: „Diagnoza i rozwój kapitału kulturowego i społecznego: 23.05.2016

Sztumskie Centrum Kultury przedstawiło wyniki badania: „Diagnoza i rozwój kapitału kulturowego i społecznego: 23.05.2016 fot. W. Mocny
Dyrektor SCK Karaś oraz pracownicy placówki zaprosili wszystkich, którym leży na sercu rozwój sztumskiej kultury po to, by podyskutować o kondycji i szansach lokalnej kultury. Dyskutowano o wynikach diagnozy przeprowadzonej na grupie ponad 500 mieszkańców gminy i miasta.

Debata miała miejsce 23 maja br. w sali czekoladowej. Rozmawiano przede wszystkim o tym, co można jeszcze zrobić i czy to, co do tej pory zrealizowano jest wystarczające.
Diagnoza była realizowana m.in. poprzez ankiety, które można było rozwiązywać w wersji papierowej, ale i na stronach SCK oraz za pomocą sondy, składającej się z trzech pytań. 
Organizatorzy spotkania przypomnieli także o konkursach grantowych, w których można wziąć udział jako animator kultury na swoim terenie lub organizacja pozarządowa. 
Animatorem tej diagnozy z ramienia Narodowego Centrum Kultury był Wojciech Demko, a diagnozę przeprowadzał, współpracujący ze sztumskim ośrodkiem kultury - Dominik Sudoł. Szczegóły omawiała też Violetta Jankowiak, wieloletni pracownik SCK. 
Dodajmy, że badania zostały sfinansowane w ramach programu „Dom Kultury Plus Inicjatywy Lokalne 2016, finansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury. 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.